hubnutí

22. května 2017 v 9:38 | Stromenka04
Ahojky,
tady bych vám chtěla poradit jak zhubnout. Já jsem vždycky měla problémy s váhou. I když jsem nebyla zas tak tlustá ale pár kil navíc jsem měla. V 5 . třídě si ze mně dělali legraci , že jsem tlustá. neuběhla jsem to co ostatní. Tak tady bych vám chtěla dát pár tipů jak zhubnout.

MOTIVACE:
Jestli chceš zhubnout tak si nejdřív řekni proč chceš zhubnout. Já jsem chtěla zhubnout , protože už jsem nechtěla poslouchat jak se mi ostatní spolužáci smějí. Takže si prostě řekni proč chceš zhubnout. Musíš mít nějakou motivaci a tu si prostě říkej v duchu nebo můžeš i nahlas když si chceš vzít něco sladkého.

PSÁT SI:
Já jsem si psala co jsem snědla. Mě to příjde jako dobrý způsob abych věděla co jsem ten den snědla. Ale samozřejmě si to nemusíš psát ale příjde mi to lepší.

KALORIE:
Každé jídlo má nějaké kalorie. Voda nemá žádné. Ale je taky dobré si psát kolik si snědla děnně kalorii. když chceš zhubnout tak by se tak denně mělo sníst 3600 kalorii. Tak ted tady dám nějaké jídla a kolik mají kalorii.

Jablko 260 kalorii
houska 500 kalorii

Takhle bych to tady mohla psát ještě hodně dlouho. Jesli tě to zajímá víc tak na obalech od jídel jsou tam malými písmenky na druhé straně napsané ty kalorie. Ale taky když si do počítače zadá nějaké jídlo a kolik má kalorii tak ti tam výjdou nějaké stránky. Tady ti napíšu na jednu stránku odkaz:

https://www.kaloricketabulky.cz/

CVIČENÍ:
Ale jestli cheš zhubnout tak nestačí jen jíst zdravě ( i když to už je taky dobré). Já jsem si udělala takový cvičební plán. A psala jsem si to na papír abych na to nezapoměla. Ale jestli nějaký den nemáš prostě na cvičení náladu tak se jdi třeba projít.Tady je jen pro předsatvu takový cvičební plán od pondělí do neděle:

PONDĚLÍ: 30 minutová jízda na kole
ÚTERÝ: 10 minutové cvičení
STŘEDA: 15 minutové zaběhání
ČTVRTEK: hodinová procházka
PÁTEK: odpočinek
SOBOTA: odpočinek
NEDĚLE: 10 minutové cvičení

V nějakých dnech si můžeš dát i pauzu.

NA ZÁVĚR:
Samozřejmě chvíli trvá než zhubneš. Ale když potřebuješ např. zhubnou pět kilo do týdne tak to rozhodně tak rychle nezhubneš ale za pár měsíců možná ano. Mě to taky trochu trvalo. Ale nakonec jsem byla ráda , že jsem zhubla. Sice se mi spolužáci posmívají zase kvůli něčemu jinému ale cítím se líp. Takže jestli potřebuješ zhubnout tak si věř a zvádneš to.

Stromenka04S vyplazeným jazykem
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama