šikana a pár rad navíc

9. května 2017 v 14:55 | Stromenka04
Ahojky,
ve 4. třídě mě holky i kluci ze třídy šikanovali.Tak proto vám tady k tomu něco napíšu abyste si nemuseli protrpět to co já.

Nikdy mě moc ve třídě neměli rádi.Ve 4. třídě jsem mi začali posmívat nechtěli u mě chodit abych je náhodu nenakazila.když byl tělocvik tak se nechtěli dotknout míče , kterého jsem se dotkla já.Při tělocviku se mi smáli a před ostatními třídami mě pomlouvali.Hrozně jsem se jich bála.Každý den ve škole pro mě bylo utrpení.Jednou jedna holka pozvala na hřiště celou třídu ale mě (samozřejmě) ne.Byla jsem s teho hodně smutná ,protože jsem němela moc přátel.Jednou jsem se ve škole dokonce i rozbrečela.Až jednou jsem to řekla mamce (asi až po 6 měsících).Ta zavolala paní učitelce a aby jim domluvila.Ale ta byla moc hodná takže toho nenechali a bylo to ještě horší.A potom zavolala mamka zástupkini ředitele ,která řeší šikanu.Ona si ty který mě šikanovali zavolala.Pár dní to bylo dobrý ale pak zase začali.Pak byla 5. třída a vubec se to nezměnilo.Ale paní učitelka mě dala do jiné třídy a tam mám pár dobrých kámošek a už je to dobrý.

a ted pár rad:
neboj se to někomu říct (mamka,příbuzní,paní učitelka,... atd.)
nenech sicto líbit.Nikdo nemá právo tě urážet.Já jsem si to nechala líbit ale ted jsem se naučila říct co si doopravdy myslím.Sice mě v nové třídě nemají všichni rádi ale moje kamarádky se mě zastanou.A je to rozhodně lepší než v té staré třídě.
Když tě nechtějí tak za nimi nechod.Ze začátku jsem to tak dělala.Ale vím že když mě nechtějí tak mě prostě nechtějí.
Taky si na ně něco vymysli.Když oni ti něco řeknou tak jim taky něco řekni.Vím sice se to lépe napíše než udělá.Ale jde to.

Snad se vám tento článek líbil.

Stromenka04
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 un-ordinary-girl un-ordinary-girl | 9. května 2017 v 15:07 | Reagovat

Zajímavý článek, ale příště pozor na pravopisné chyby.

2 Stromenka04 Stromenka04 | 9. května 2017 v 16:16 | Reagovat

Ahoj,
díky
jo příště si budu dávat pozor

3 anna anna | 9. května 2017 v 16:22 | Reagovat

Mě taky šikanovali.Vím že je to hodně nepříjemný.Moc hezký článek

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama